Posúvame limity od roku 2007

PRIPRAVTE SA NA ZIMU

 

Využite liečivé účinky chladu a tak posilnite tak svoj imunitný systém.

 

Pripravili sme pre Vás mimoriadnu ponuku na

CELOTELOVÚ KRYOTERAPIU

 

za cenu 10 tich vstupov, získate 15 vstupov

 

Ponuka je platná do 30.11.2018.

Platnosť permanentky je 1 rok od zakúpenia. Permanentka je prenosná, môžu ju využívať viacerí klienti.

 

 

Ako vplýva chlad na organizmus človeka ?

 

Chlad je výborným stimulátorom imunitného systému. Organizmus vystavený chladu produkuje vyššie množstvá noradrenalínu, ktorý stimuluje celý organizmus k činnosti. Ľudia, ktorí sa pravidelne otužujú udávajú nižší výskyt prechladnutia alebo bežných ochorení dýchacích ciest.

 

Princípom celotelovej kryoterapie je vystavenie organizmu krátkodobému pôsobeniu extrémnemu chladu pri použití teploty -130°C až – 110°C. Doba pôsobenia chladu je 2-3 min. Tzv. „suchá zima“ pôsobí len povrchovo na odhalené časti kože, ale vnútorná teplota organizmu sa nemí. Dochádza k zúženiu ciev v koži a slizniciach a k intenzívnemu prekrveniu vnútorných orgánov. Odpoveďou organizmu na takýto chlad je aj zvýšené vylučovanie protizápalových hormónov, „hormónu šťastia“ beta-endrofínu a noradrenalínu. Po ukončení zákroku dochádza k aktívnemu prekrveniu svalov, kože a slizníc a k pocitu príjemného tepla.  

 

Niekoľkominútový pravidelný pobyt v suchom chladnom prostredí aktivuje imunitný systém a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Zlepšuje sa tiež tolerancia organizmu voči teplotným rozdielom, napríklad pri prechode zo zimy  do tepla a opačne.

 

 Okrem toho priaznivo pôsobí na psychické rozpoloženie človeka, na jeho senzuálnu výkonnosť, mobilizuje rezervy vo výkonnosti a pozitívne ovplyvňuje aj zápalové a degeneratívne ochorenia kĺbov, pooperačné, poúrazové a chorobné zmeny kostrového, svalového a nervového aparátu, psoriázu, zápaly kože, migrenózne stavy a celulitídu.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Napíšte nám

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia